2015 YILINDA ELDE EDİLEN BAŞARILAR

SUTOPU

 

U19 Sutopu takımımız 2. ligdeki tüm yükselme maçlarInI kazanarak şampiyon oldu ve 1. lige yükseldi.

Taner Aydoğan, Deni Cincioğlu, Kuzey Alaca, Deniz Yıldırım, Orkun Kaya, Berk Erdem,
Atahan Yalçın, Alpen Hecinoglu, Aybars Çamlıbel, Doruk Ertoğlu, Görkem Keskin, Kaan Abdik, Emre Ortaç, Arman Torikoğlu, Berke Yelmen, Cem Fındık

 

A TAKIMI

18 Ocak 2015 - Türkiye Açık Su Yüzme Şampiyonası

15 Yaş, 5 Km Bayanlar

Mila Gürün 1.
Başak Karslıoğlu 2.
Gökçe Sevük 3.

 

16 Yaş, 5 Km Erkekler

Ahmet Yosmaoğlu 1.

Sporcumuz Ahmet Yosmaoğlu bu derecesi ile Milli Takım Kamp barajını geçerek, 30 Ocak – 7 Şubat tarihleri arasında Marmaris’te yapılmış olan Milli Takım kampına katılmıştır.

 

30-31 Mayıs 2015 - Foça Açık Su Türkiye Şampiyonası

Ahmet Yosmaoğlu

5 Km 16 Yaş 1.
5 Km Açık Yaş 1.
10 Km 16 Yaş 1.
10 Km Açık Yaş 2.

Sporcumuz Ahmet Yosmaoğlu bu derecesi ile Avrupa Gençler Yüzme şampiyonası barajını geçmiş ve milli takıma seçilmiştir.

Mila Gürün

5 Km 15 Yaş 2.

4-5 TEMMUZ 2015 – ALMANYA, AALEN Uluslararası Yüzme Şampiyonasına

Katılan ve Madalya Alan Sporcularımız

Ege Aydınlatan, Başak Karslıoğlu, Berk Çakaloğlu, Derin Hansoy, Kaan Oğuzcan, Damla Oğur, Muratcan Muslu, Lara Naz Şen, Gökçe Sevük, Dilara Bahadur, Nazlı Su Duru, Birce Murtezaoğlu

12-16 AĞUSTOS 2015 TÜRKİYE YAZ ŞAMPİYONASINDA FİNALE KALAN VE MADALYA ALAN SPORCULARIMIZ

Muratcan Muslu, Gökçe Sevük, Başak Karslıoğlu, Leyal Semerciyan, Deniz İkbal, Dilara Bahadur, Lara Naz Şen, Berk Çakaloğlu

Birce Murtezaoğlu

200 m Sırtüstü, 15-16 Yaş Bayanlar 3.

 

TEMMUZ 2015 AVRUPA GENÇLER AÇIK SU YÜZME ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM KADROSU - İSVİÇRE

Ahmet Yosmaoğlu

5 km

 

AĞUSTOS 2015 LEN CUP AÇIK SU MİLLİ TAKIM KADROSU
KOPENHAG - DANİMARKA

Ahmet Yosmaoğlu

10 km

 

AĞUSTOS 2015 LEN CUP AÇIK SU MİLLİ TAKIM KADROSU
İSPANYA

Ahmet Yosmaoğlu

1700 m Erkekler 1.

 

17-20 Aralık 2015 Açık Yaş Yüzme Şampiyonasında Final Yüzen Sporcularımız

Barış Ahmet Yosmaoğlu, Başak Karslıoğlu, Damla Oğur, Dilara Bahadur, Ediz Ünal, Ege Aydınlatan, Gökçe Sevük, Lara Naz Şen, Nazlı Su Duru, Nurşah Birce Murtezaoğlu

B ve C TAKIMLARI

17-18 Ocak 2015 - Sakarya 2. Ayak Anadolu Yıldızlar Ligi Müsabakasında Madalya Alan Sporcularımız

Ceyda Yazıcı

50m Kurbağalama 2

50m Kelebek 3

 

21-22 Şubat 2015, 11-12 Yaş Deneme Yarışları

Şimal Erinçin

100m Kelebek 3.

 

Kendi yaşlarında Türkiye genelinde ilk 16’ya girerek 11-12 Yaş 23 Nisan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan sporcularımız:

Şimal Erinçin, Mina Ada Solaker, Sertan Çeliksu
 

21-22 Ocak 2015 - Anadolu Yıldızlar Ligi
21-22 Mart 2015 - Anadolu Yıldızlar Ligi 2. Ayak
11-12 Nisan 2015 - Anadolu Yıldızlar Ligi Final Müsabakası

Ceyda Yazıcı
Sporcumuz bu tarihlerde 9-10 yaş grubunda Anadolu Yıldızlar Müsabakalarına katılarak kulübümüzü başarılı bir şekilde temsil etmiştir.

 

16 Mayıs 2015, 9-10 Yaş Teşvik Yarışları

Batu Mutlu

50m Sırtüstü 2.
100m Sırtüstü 3.
200m Karışık 2.

Ceyda Yazıcı

50m Kelebek 2.
50m Kurbağa 3.
200m Karışık 1.

 

19 Mayıs 2015, 13-14 Yaş Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Yarışları

Arda Özkurt
100m Serbest 2.
200m Karışık 3.

Deniz Barış Çakıroğlu
100m Serbest 1.

Leyal Semerciyan
100m Kelebek 1.
200m Karışık 1.

Zeynep Acar
50m Sırtüstü 1.
200m Karışık 1.

Çağıl Karaosmanoğlu
100m Kurbağa 1.
200m Karışık 2.

Aleyna Yağmur Keçeci
200m Karışık 3.

 

23 Mayıs 2015, 9-10 Yaş Marmara Eğitim Kurumları Yüzme Yarışları

Defne Mesci
50m Serbest 3.

 

3 Haziran 2015, 11-12 Yaş Yüzme Yarışları

Ali Volkan Yılmaz
50m Serbest 1.

© 2017 by KSSID. Website founder IAFT

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon
  • Instagram - Black Circle

KINALIADA SU SPORLARI KULÜBÜ

Kınalıada Su Sporları Kulübü