2011 Yılı Başarılarımız

A TAKIMI BAŞARILARIMIZ


BARIŞ HAYIRSEVEN

30-01.05.2011 tarihlerinde Bosna’da yapılan Balkan Gençler Yüzme Şampiyonasında Milli Takıma seçilip ülkemizi temsil etmiştir.

 
Türkiye Kulüpler Arası Kış Yüzme Şampiyonası, 22-26.12.2010, İstanbul


Adı – Soyadı               

Mert Aydın Gençler 3.                   
                   Gençler 3.                    
                   Gençler 2.                    
                   Gençler 3.                    

Berk Yomralıoğlu Gençler 2.                    
                             Gençler 1.                    

Faik Bedii Güven Yıldızlar 3.                   
                             Yıldızlar 2.                    
                             Yıldızlar 2.                   

Barış Hayırseven Gençler 2.                    
                             Gençler 2.                    
                             Gençler 3.                    
                             Gençler 3.                   
                             Gençler 2.                   
 
Bayrak Yarışları

Berk-Barış-Uluç-Mert Gençler 4x50m Serbest Bayrak 3.                      
Yeni Türkiye Rekoru
                                                                     
Taner-Göksu-Selim-Tamer Büyükler 4x50m Serbest Bayrak 3.                     

 

Mert-Selim-Barış-Göksu Açık yaş 4x50m Serbest Bayrak 3.                    
 

REKORLAR

 

Berk Yomralıoğlu 50m Sırtüstü 15-16 yaş


Berk Yomralıoğlu-Barış Hayırseven-Uluç Ekemen-Mert Aydın 4x50 m Serbest Bayrak 15-16 yaş


Berk Yomralıoğlu-Barış Hayırseven-Uluç Ekemen-Mert Aydın 4x50 m Karışık Bayrak Türkiye Rekoru 15-16 yaş
 
Türkiye Bireysel Yüzme Şampiyonası, 06-10.04.2011, İstanbul

Faik Bedii Güven 2.        
                            3.       
 

TAKIM BAŞARILARI

  • 15-16 Yaş Erkekler Türkiye 3.sü

 

B ve C TAKIMLARI

Marmara Koleji Yüzme Yarışları 9-10 Yaş, 02-03.01.2011, İstanbul

Kaan Oğuzcan İki kez 1.           

Damla Oğur 2.                   
 

Marmaris Yüzme Yarışmaları 11-12 Yaş, 10-12.02.2011, Marmaris

 Gonca Oğur 1.                

                      İki kez 2.             
                      3.                  

Bige Ekemen 1.                 
                       İki kez 2.               

Başak Karslıoğlu İki Kez 1.             
                            İki kez 2.           

Berk Çakaloğlu Üç kez 3.                
 

İstanbul İl Birinciliği Yüzme Yarışları 13-14 Yaş, 02-03.04.2011, İstanbul

 

Aslısu Yosmaoğlu 2.
                              İki kez 1.        

Deniz Turan 2.
                    İki kez 3.

Zeynep Ahmetoğlu 2.
                               1.
                               3.

Melis Pakyüz 3.
                      2.
                      1.

Eymen Bayraktar iki kez 1.
                            2.

Deniz Taha Adıbeke 1.
                                  İki kez 2.

Alp Yomralıoğlu iki kez 3.

Ecem Kemer 1.
                      3.
                      2.

 
Uluslararası Dünya Çocuk Oyunları 13-14 Yaş, 26-28.04.2011, Ankara    

Finallerde yüzen sporcularımız:
Taha Adıbeke
Ecem Kemer
 

Madalya kazanan sporcumuz:
Taha Adıbeke 2.

 
23 Nisan Yüzme Şenlikleri 11-12 Yaş, 23-24.04.2011, Ankara
 Finallerde yüzen sporcularımız:

Gonca Oğur
Bige Ekemen
Başak Karslıoğlu
Ceren Akaslan
Ahmet Yosmaoğlu
Yunus Emre Aytür
Ece Işılay
Berk Çakaloğlu
 

Madalya kazanan sporcumuz:
Gonca Oğur İki kez 3.

 
İstanbul İl Yüzme Temsilciliği 9-10 Yaş Teşvik Yarışları, 21-22.05.2011, İstanbul

Kaan Oğuzcan Üç kez 1.
Damla Oğur 3.
Muratcan Muslu 3.
 

TAKIM BAŞARILARIMIZ

  • Marmaris Yüzme Yarışmaları 12 Yaş, Bayan Takımı, 2.

© 2017 by KSSID. Website founder IAFT

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon
  • Instagram - Black Circle

KINALIADA SU SPORLARI KULÜBÜ

Kınalıada Su Sporları Kulübü