2012 Yılı Başarılarımız

A TAKIMI BAŞARILARIMIZ

MİLLİ TAKIM TURNUVALARINA KATILANLAR

BARET AVEDİKOĞLU
 

BALKAN GENÇLER YÜZME ŞAMPİYONASI
28-29 Nisan 2012, Krusevac – Sırbistan

 

MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ
 
MERT AYDIN


MULTUNATIONS GENÇLER MİLLİ TAKIM KADROSU
31 Mart-01 Nisan 2012, Coimbra – Portekiz

 
ULUÇ EKEMEN


BALKAN GENÇLER YÜZME ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM KADROSU
28-29 Nisan 2012, Krusevac – Sırbistan

 
GONCA OĞUR

 

28. COMEN YÜZME ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM KADROSU
30 Haziran – 1 Temmuz 2012, Torrevieja – İSPANYA

 

TÜRKİYE UZUN KULVAR YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI (12-15 Temmuz 2012)

ECEM KEMER
50 ve 200 m Sırtüstü İkinci, 100 m Sırtüstü Üçüncü
 
BİGE EKEMEN
200 m Karışık Birinci
 
TAMER SÜMERSAN
400 m Serbest İkinci
 
TAHA ADIBEKE
200 m Kelebek Üçüncü
 
BÜYÜKLER BAYRAK TAKIMI
Serdar Kayhan, Tamer Sümersan, Onur Coşkun, Göksu Kara
4x100 m Serbest Bayrak İkinci
4x200 m Serbest Bayrak İkinci
4x100 m Karışık Bayrak Üçüncü

 

TÜRKİYE UZUN KULVAR YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI (12-15 Temmuz 2012)

 
ECEM KEMER
50 ve 200 m Sırtüstü İkinci, 100 m Sırtüstü Üçüncü
 
BİGE EKEMEN
200 m Karışık Birinci
 
TAMER SÜMERSAN
400 m Serbest İkinci
 
TAHA ADIBEKE
200 m Kelebek Üçüncü
 
BÜYÜKLER BAYRAK TAKIMI
Serdar Kayhan, Tamer Sümersan, Onur Coşkun, Göksu Kara
4x100 m Serbest Bayrak İkinci
4x200 m Serbest Bayrak İkinci
4x100 m Karışık Bayrak Üçüncü
 

TÜRKİYE KISA KULVAR KIŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (20-23 Aralık 2012)

TAHA ADIBEKE
200 m Kelebek Üçüncü
200 m Serbest Üçüncü
 
BİGE EKEMEN
200 m Karışık Üçüncü
 

19+ yaş erkekler 
4x50 m Serbest ve Karışık Bayrak Üçüncü
Uluç Ekemen, Berk Yomralıoğlu, Barış Hayırseven, Göksu Kara

 

B ve C TAKIMLARI

 

11-12 Yaş İl Karması

BERK ÇAKALOĞLU
50 ve 200 m Sırtüstü ikincisi

KAAN OĞUZCAN
9 Branşın Birincisi

 

11-12 Yaş 23 Nisan Yüzme Şenlikleri

KAAN OĞUZCAN
50 - 100 m Kelebek, 100 m Serbest, 100 m Sırt Birincisi

© 2017 by KSSID. Website founder IAFT

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon
  • Instagram - Black Circle

KINALIADA SU SPORLARI KULÜBÜ

Kınalıada Su Sporları Kulübü