2014 Yılı Başarılarımız

A TAKIMI BAŞARILARIMIZ

04 Ocak 2014, Çanakkale - Türkiye Açık Su Yüzme Yarışları 
15-16 Yaş, 7,5 Km Serbest

 

Ahmet Yosmaoğlu 3.
Sporcumuz bu derecesi ile 23 Ocak-08 Şubat tarihlerinde Alanya’da yapılan Milli Takım Kamp Kadrosuna seçilmiştir.

 

23-24 Mayıs 2014 Yunanistan - Makedonikoi Uluslararası Yüzme Şampiyonasına Katılan Sporcularımız

 

Başak Karslıoğlu, Berk Çakaloğlu, Damla Oğur, Deniz Barış Çakıroğlu, Deniz Yıldız, Derin Hansoy, Derin Özbudak, Ege Aydınlatan, Kaan Oğuzcan, Mert Sağol, Sena Yazıcı, Subutay Alagöz, Talha Arslan, Yiğit Babayiğit, Yunus Emre Aytür, Zeynep Acar, Zeynep İçgili, Zeynep Yıldırım

Makedonikoi Uluslararası Yüzme Şampiyonasında Madalya Alan Sporcularımız

 

Deniz Yıldız
100m Serbest 1.
50m Kelebek 1.
50m Serbest 1.
 
Mert Sağol
100m Serbest 2.
100m Kelebek 1.
50m Serbest 2.
 
Sena Yazıcı
100m Kurbağalama 2.
50m Kurbağalama 1.
200m Kurbağalama 2.
 
Kaan Oğuzcan
400m Serbest 1.
200m Serbest 1.
800m Serbest 1.
 
Derin Hansoy
50m Kelebek 2.

 

Anadolu Yıldızlar Ligi Yarışmalarına Katılan Sporcularımız
Bursa-Çanakkale-Sakarya Etapları

 

Kaan Oğuzcan, Deniz Yıldız, Sena Yazıcı

25 Mayıs 2014 Çanakkale - Açık Su Yüzme Şampiyonası
15-16 Yaş, 5 km Serbest

 

Ahmet Yosmaoğlu 2.
Sporcumuz bu derecesi ile 20-29 Haziran 2014 tarihinde yapılan yaz dönemi Açık Su Milli Takım Hazırlık Kampına katılmıştır.

5 Temmuz 2014 İstanbul- Len Cup Avrupa Açık Su Yüzme Şampiyonası
Milli Takım Kadrosu

Ahmet Yosmaoğlu

3 Ağustos 2014 Gölcük - Açık Su Yüzme Şampiyonası
15-16 Yaş, 5 km Serbest

 

Ahmet Yosmaoğlu 2.
Sporcumuz bu derecesi ile Milli takıma seçilmiştir.

Comen Cup Open Water - İtalya- Napoli Milli Takım Kadrosu

 

Ahmet Yosmaoğlu

17-21 Aralık 2014  - Türkiye Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonasında Madalya Alan Sporcularımız

 

Deniz Yıldız
100m Kelebek 3.

 

Efe Özbulut
100m Serbest 3.


4x50m Serbest Bayrak 13-14 Yaş Bayanlar - Türkiye 3.

Damla Oğur, Nazlı Su Duru, Püren San, Sena Yazıcı
 

4x50m Karışık Bayrak 15-16 Yaş Bayanlar - Türkiye 3.
Lara Naz Şen, Dilara Bahadur, Başak Karslıoğlu, Gökçe Sevük

 

4x50m Karışık Bayrak 13-14 Yaş Erkekler - Türkiye 3.
Mert Sağol, Efe Özbulut, Yiğit Babayiğit, Deniz Yıldız

 

4x50m Serbest Bayrak 13-14 Yaş Erkekler- Türkiye 1.
Derin Hansoy, Efe Özbulut, Mert Sağol, Deniz Yıldız

 

B ve C TAKIMLARI

 

Ocak 2014, Marmaris - Geleceğin Şampiyon Kulaçlarında Madalya Alan Sporcularımız

 

Murat Can Muslu 
50m Kelebek 1.
200m Serbest 3.
100m Kelebek 1.
400m Serbest 2.
 
Cansu Özdemir
100m Kurbağalama 3.
 
Lara Oktay
100m Sırtüstü 1.
100m Karışık 1.
50m Kurbağalama 3.
100m Kurbağalama 2.
 
Şimal Erinçin
100m Sırtüstü 3.
100m Karışık 3.
 

10-11 Mayıs 2014 Yunanistan - Lefkos Prigos Uluslararası Yüzme Şampiyonasına Katılan Sporcularımız
 

A. Yağmur Keçeci, Batu Mutlu, Fahri Ata Erdoğan, Kuzey Abay, Leyal Semerciyan,
Mina Ada Solaker, Murat Can Muslu, Selim Hüdayioğlu, Sertan Çeliksu, Şimal Erinçin
 

Lefkos Prigos Uluslararası Yüzme Şampiyonasında Madalya Alan Sporcularımız

 

Murat Can Muslu 
100m Kelebek 1.
200m Karışık 1.
 

22-23 Ağustos 2014 Mersin Kardeş İller Projesi Final Müsabakasına Katılan Sporcularımız

 

Murat Can Muslu
Leyal Semerciyan
 

27-28 Aralık 2014 - Tekirdağ 1. Ayak Anadolu Yıldızlar Ligi Müsabakasında Madalya Alan Sporcularımız

 

Batu Mutlu
4x50m Serbest Bayrak 2.
4x50m Karışık Bayrak 3.

 

Ceyda Yazıcı
50m Kurbağalama 2.
50m Kelebek 3.
4x50m Serbest Bayrak 3.
4x50m Karışık Bayrak 2.

© 2017 by KSSID. Website founder IAFT

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon
  • Instagram - Black Circle

KINALIADA SU SPORLARI KULÜBÜ

Kınalıada Su Sporları Kulübü