top of page

Sutopu Duyurular

2021-2022 Spor Toto Sutopu Süper Liginde Kınalıada Su Sporları Kulübü A Takımı Türkiye 4üncüsü olmuştur. Sutopu takımımızı ve antrenörlerini uzun yıllar sonra gelen bu başarı için kutlar, başarılarının devamını dileriz.

1haber.jpg

30 Ağustos Zafer Bayramı ve KSSK Spor Şenliği kulübümüz tesislerinde 150 sporcunun katılımıyla coşku içinde kutlanmıştır.


Sutopu Yaz Okulundaki sporcularımız yaptıkları maç sonrasında antrenörleri Nezih Erel tarafından madalya ile ödüllendirilmişlerdir.

zaferbayrami-sutopu.JPG

Kulübümüzde kuruluşundan itibaren Sutopu Menajeri olarak görev yapmış olan ve 2015 yılında sonsuzluğa uğurladığımız sevgili Boğos Monos adına 28 Ağustos’ta dördüncüsünü düzenlediğimiz Sutopu Turnuvasına kulübümüz sutopu takımının yanı sıra Heybeliada, Adalar Su Sporları Kulübü ve Galatasaray sutopu takımları katılmıştır.


Turnuvaya katılan tüm takımları tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

18.jpg

Kulübümüzde Sutopu A takımında 2005 yılından beri aralıksız 11 yıl süre ile oynayan, son üç yıldır da A ve Genç takımımızda yardımcı ve alt yapı antrenörlüğü yapan, A ve Genç Türkiye Sutopu Milli takımlarında da görev almış olan Nezih Erel 1 Temmuz itibari ile Kınalıada Su Sporları Kulübü Sutopu Başantrenörlüğü görevine getirilmiştir.

Sevgili Nezih Hocamızı kutlar, tüm teknik ekibimiz ve Yönetim Kurulu’muz olarak yeni yapılanmamızda kendisine başarılar dileriz.

5.jpg

Sutopu takımı sporcumuz EMRE SÜMER U15 Sutopu Milli Takımına seçilmiştir ve milli takım kampına davet edilmiştir. Emre’yi, antrenörleri Stevan Nonkovic ve Nezih Erel’i kutlar, başarılarının devamını dileriz.

8.jpg

Yıldız sutopu takımımız 23-27 Ocak 2019 tarihleri arasında Sırbistan’ın Belgrad şehrinde verimli bir kamp dönemi geçirmişlerdir. Sporcularımızı ve antrenörleri Stevan Nonkovic, Nezih Erel ve Andjela Nonkovic’i kutlarız.

Adsız.png

Sutopu Ümit ve Genç takımlarımızın 8-13 Haziran tarihleri arasında Sırbistan'ın Subotica kentinde yapmış oldukları spor kampından kareler.

Kocaeli Kerpede gerceklesen Open Water (aciksu ) Milli Takim Kampi

Sporcularimiz Başak Karslıoğlu , Ali Ozan Çaliskan ve Doruk Gulen Basarili bir kamp gecirdiler.

2. Boğos Monos Sutopu Turnuvası

25 Ağustos 2017 tarihinde tesislerimizde gerçekleştirilecektir.  

Turnuvanın bitiminde saat 21.00'den itibaren Drop'ta tüm sporcularımız ile başarılarımızı kutlayacağımız Sporcu Gecesine 18 yaşından büyük tüm eski ve yeni su topçu ve yüzücülerimiz, diğer kulüplerin sporcu ve antrenörleri davetlidir.

U17 Sutopu Takımımız

Türkiye II. Lig Sutopu maçlarında 3. olmuştur. Başarılı sonuçlarından ötürü tüm takımımızı ve antrenörlerimizi kutlarız.

Sutopu A takımımız 2016-2017 sezonunda Play-Off’a kalmaya hak kazandı

Başarılı bir lig sezonu geçiren Sutopu A takımımız, play-off sonucunda 6. Olarak 2016-2017 sezonunu bitirmiştir.
Takımdaki sporcularımızın isimleri aşağıdadır:

 

Aleksandar Cavic
Dusan Talaja
Nezih Erel
Sarp Kondoz
Doruk Ertoğlu
Kaan Abdik
Dağlar Berk Erdem
Gökmen Meriç Usta

Taylan Çam

M.Oğuz Gedik

Yiğit Öztunalı

Ercan Gökpınar

Tayga Tolga

İbrahim Solak

Emre Alpman

Anıl Kemal Vapur

Taner Aydoğan

Mustafa Kaan Yılmaz

bottom of page