Yüzme Gruplarımız ve Özellikleri

 

LİSANSLI SPORCULAR

Lisanslı sporcular 4 ana grupta bulunurlar.
Performans 1 Grubu, Performans 2 Grubu, Yaş Grupları 1 Grubu, Yaş Grupları 2 Grubu

 

Performans 1 Grubu ve Özellikleri :

Performans 1 Grubu sporcuları Yıldız ve Genç kategorilerindeki bayan ve erkek sporculardan oluşur. 

Performans 1 Grubunda, 13+ yaşlarındaki bayan ve erkek sporcular yer alır.

Performans 1 grubu performansa göre oluşturulur.

Bir sporcu performansındaki değişimlere göre Performans 2 Grubundan Performans 1 Grubuna yükselebilir. Aynı zamanda da Performans 1 Grubundan Performans 2 Grubuna da düşebilir.

Performans 2 Grubu ve Özellikleri :

Performans 2 Grubunda, 13+ yaşlarındaki bayan ve erkek sporcular yer alır.

Performans 2 grubu performansa göre oluşturulur.

Bir sporcu performansındaki değişimlere göre Performans 2 Grubundan Performans 1 Grubuna yükselebilir. Aynı zamanda da Performans 1 Grubundan Performans 2 Grubuna da düşebilir.

Yaş Grubu 1 Takımı ve Özellikleri :

Yaş Grubu 1  Takımında, 11-12 yaş kategorisindeki bayan ve erkek sporcular bulunmaktadır.

Yaş Grubu 1  Takımı performansa göre oluşturulur.

Yaş Grubu 2  Takımında yüzen sporcular performanslarındaki ilerlemeler sonucu Yaş Grupları 1 Takımına  yükselebilirler.

 

Yaş Grubu 2 Takımı ve Özellikleri :

Yaş Grubu 2  Takımında, 10-11-12 yaş kategorisindeki bayan ve erkek sporcular bulunmaktadır.

Yaş Grubu 2  Takımı performansa göre oluşturulur.

Alt yapıda yüzen sporcular performanslarındaki ilerlemeler sonucu Yaş Grupları 2 Takımına  yükselebilirler.

 

Yaş Grubu 3 Takımı ve Özellikleri :       

Yaş Grupları 3 Takımı sporcuları sadece Minikler kategorilerindeki bayan ve erkek sporculardan oluşan alt yapı grubudur.

Kursiyerlerde yüzen sporcular performanslarında ki ilerlemeler sonucu Yaş Grubu 3 Takımına yükselirler.

Başarılarımız

Ayrıntılı Bilgi İçin Yıl Seçimi Yapınız

2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

Gruplarımız

Yaz Okulu

    Yer:             Kınalıada yüzme havuzu

    Yaş:            5-12 yaş 

    Gün:           Hafta içi her gün 

    Saat:           10:00 - 11:00  / 11:00 - 12:00 / 12:00 - 13:00

    İrtibat:        0 (216) 381 64 03

Not: Kınalıada yüzme havuzunda yapılan yaz okulumuz, yaz aylarında Kınalıada da ikaamet eden ada sakinlerine özgüdür. 

 

    Yer:             Acıbadem Doğuş yüzme havuzu

    Yaş:            6-12 yaş 

    Gün:           Pazartesi - Çarşamba - Cuma / (Hafta içi üç gün)

    Saat:           10:00 - 11:00 

    İrtibat:        0 (216) 334 23 24 

 

 

     Yer:             Acıbadem Doğuş yüzme havuzu

    Yaş:            3-5 Yaş 

    Gün:           Pazartesi - Çarşamba 

    Saat:           10:15 - 11:00 

    İrtibat:        0 (216) 334 23 24 

Sporcularımız

PERFORMANS 1

1.BARIŞ AHMET YOSMAOĞLU 1999

2.BAŞAK KARSLIOĞLU 2000

3.BİRCE MURTEZAOĞLU 2000

4.EGE AYDINLATAN 2000

5.GÖKÇE SEVÜK 2000

6.LARA NAZ ŞEN 2000

7.SERA MELİSA KILINÇKAYA 2000

8.DAMLA OĞUR 2001

9.DERİN HANSOY 2001

10.KAAN OĞUZCAN 2001

11.NAZLI SU DURU 2001

12.ÇAĞIL KARAOSMANOĞLU 2002

13.LEYAL SEMERCİYAN 2002

14.MURATCAN MUSLU 2002

15.SERTAN ÇELİKSU 2003

16.SELİM HÜDAYİOĞLU 2003

 

 

PERFORMANS 2

1.EDİZ ÜNAL 1999

2.DENİZ İKBAL 1999

3.İSRAFİL BERK ÇAKALOĞLU 2000

4.DİLARA BAHADUR 2000

5.MİLA GÜRÜN 2000

6.DENİZ BARIŞ ÇAKIROĞLU 2001

7.ARDA ÖZKURT 2001

8.ZEYNEP ACAR 2001

9.ZEYNEP YILDIRIM 2001

10.ALEYNA YAĞMUR KEÇECİ 2002

11.BİRSEN ALKAN 2002

12.ARDA ÇAKIN 2003

13.FAHRİ ATA ERDOĞAN 2003

14.BORA YİĞİT 2003

15.NAREK KUYUMCU 2003

16.LARİSSA BEYLER 2003

17.MELANİ KOŞUN 2003

   


YAŞ GRUPLARI 1 (11-12 YAŞ)

1.ALİ İLYAS EKŞI 2004

2.ALI OZAN ÇALIŞKAN 2004

3.ATA PÜRDİK 2004

4.ECE ONATÇA 2004

5.ELİF YAZICI 2004

6.HİLAL KAYMAZ 2004

7.MERT YAĞIZ PEKİNER 2004

8.MUSTAFA KEREM GÜLER 2004

9.MİNA ADA SOLAKER 2004

10.ŞİMAL ERİNÇİN 2004

11.UMUR YAZICI 2004

12.ALİ VOLKAN YILMAZ 2004

13.ATAHAN KİREŞÇİ 2004

14.AREK KURUOĞLU 2004

15.BATU MUTLU 2005

16.CEYDA YAZICI 2005

17.KAAN YAVUZCAN 2005

   

YAŞ GRUPLARI 2 (10-11-12 YAŞ)

1.EMRE AKBEY 2004

2.İPEK KOT 2004

3.MESUT KEMAL BİNİCİ 2004

4.BARAN ARSLAN 2004

5.EMİN ARDAL 2004

6.BERRİN NEHİR SANCAK 2005

7.NEHİR SEZER 2005

8.ZEKİ CAN ZEKİOĞLU 2005

9.CAN GÖKTEBİN 2005

10.DORUK GÜLEN 2005

11.TOPRAK ARDA AKBULUT 2005

12.YİĞİT ASLAN 2005

13.SİDAL YİĞİTBAŞI 2005

14.DEFNE MESCİ 2006

15.EFE MERT SARP 2006

16.ŞANT GÜLSÜN 2006

17.KERİM ŞEN 2006

18.ASRIN EFE TAŞKIRAN 2006

19.MERİH AKDAĞ 2006

   

YAŞ GRUPLARI 3 (9 YAŞ)

1.AYK CAN NİŞAN 2007

2.ÇAĞAN ÇELİKSU 2007

3.ARAS NERGİS 2007

4.İPEK MERİÇ 2007

5.ÖMER EGE KÖSE 2007

6.SAADET DURU MAMAT 2007

7.BERK AŞGIN 2007

8.ARDA ÜNLÜ 2007

 

 

 

YAŞ GRUPLARI 3 (7-8 YAŞ)

1.ALAZ YÜKSEKKAYA 2008

2.EFE MESÇİ 2008

3.EFE ASLAN 2008

4.YAMAN YAZICI 2008

5.DEFNE KARAKURT 2008

6.EDA ÜNAL 2008

7.RAMİS EFE TAKIR 2009

8.PINAR OĞUZCAN 2009

  

 

 

BEYAZ GRUP

1.DENİZ AKBULUT 2010

2.YİĞİT SARP PEKİNER 2010

3.ASYA YEŞİL 2010

4.DENİZ TOLGA ŞAHİN 2011

 

 

 

TURUNCU GRUP

1.HİRA ALAN 2009

2. ARHAN KİREŞÇİ 2010

3.A. KUZEY WILKINSON 2010

4. DIEGO CANBERK SAYAR 2010

5.SENA DURU GÜLEN 2010

 

 

 

MAVİ GRUP

1.CAN ARAT GÜNDOĞDU 2007

2.KEREM KOÇ 2008

3.VANESSA OSEPYAN 2008

4.OZAN ÇELİKSU 2009

5.AREN SARRAF 2009

6. ARDEN SARRAF 2009

7.EYMEN BAŞARAN 2009

8.ZEYNEP CEYLİN CEYLAN 2010

 

 

 

KIRMIZI GRUP

1.ALICE ZENGİNKUYUCU 2007

2.BARTU DARAMA 2007

3.DENİZ YILDIZ ASLAN 2007

4.ALP DUYULDU 2008

5.METE KULAK 2008

6.ATLAS AKTAN 2008

7.HALİL İBRAHİM AKBABA 2008

8.TUNA ÇETİN 2008

9.POYRAZ ÖNEY 2008

10.TUNAHAN KAYMAZ 2008

11.ECE IŞIKLI 2008

12.CEYDA KARAKURT 2009

13.BARKIN KUNTAY KÖLE 2009

 

 

 

YEŞİL GRUP

1.GÖRKEM YILMAZ 2004

2.GABRIELA AZNIV SARRAF 2004

3.ZEHRA ÖZCAN 2005

4.ECEM YILMAZ 2006

Please reload

© 2017 by KSSID. Website founder IAFT

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon
  • Instagram - Black Circle

KINALIADA SU SPORLARI KULÜBÜ

Kınalıada Su Sporları Kulübü